Menu
Menu
DSC_8279

O mnie

aniaklisz_linia

Nazywam się Anna Klisz i jestem miłośniczką języków obcych. Pracę jako lektor języka angielskiego zaczęłam jeszcze w trakcie studiów. Mam na swoim koncie pracę w szkole publicznej, w szkołach językowych oraz zajęcia indywidualne. W pewnym momencie stwierdziłam, że te ostatnie są czymś, co lubię najbardziej i to właśnie na nich się obecnie skupiam.

aniaklisz_lista4

Studiowałam filologię angielsko-rosyjską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Prowadzę nie tylko zajęcia z języka angielskiego, ale również rosyjskiego. Sama uczę się chińskiego, co jest dla mnie ogromnym wyzwaniem, ale jednocześnie świetnie się przy tym bawię. W przyszłości marzy mi się również hiszpański.

Swój warsztat językowy kształciłam podczas licznych podróży do Stanów Zjednoczonych i Rosji. Uwielbiam pracę z autentycznym językiem i nieustannie podnoszę swoje umiejętności, szczególnie jeżeli chodzi o poprawną wymowę. W trakcie zajęć postaram się pokazać Ci, że nauka języka może być przyjemnością i sprawię, że Ty również to pokochasz! Do usłyszenia!

DSC_8308

Opinie uczniów

Zapisz się na newsletter!

Interesują Cię darmowe materiały do nauki angielskiego, ciekawostki dotyczące samego
uczenia się i narzędzia, które Ci w tym pomogą? Zapisz się do newslettera już dziś, a otrzymasz darmowy e-book Top 10 narzędzi, które podkręcą Twój angielski (i nie tylko!)

newsletter_Grafika

© Anna Klisz | Polityka prywatności
Realizacja: Media in Motion