Skip to content
Menu
Menu
DSC_8279

O mnie

aniaklisz_linia

Nazywam się Anna Klisz i jestem miłośniczką języków obcych. Pracę jako lektor języka angielskiego zaczęłam jeszcze w trakcie studiów. Mam na swoim koncie pracę w szkole publicznej, w szkołach językowych oraz zajęcia indywidualne. W pewnym momencie stwierdziłam, że te ostatnie są czymś, co lubię najbardziej i to właśnie na nich się obecnie skupiam.

aniaklisz_lista4

Studiowałam filologię angielsko-rosyjską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Prowadzę nie tylko zajęcia z języka angielskiego, ale również rosyjskiego. Sama uczę się chińskiego, co jest dla mnie ogromnym wyzwaniem, ale jednocześnie świetnie się przy tym bawię. W przyszłości marzy mi się również hiszpański.

Swój warsztat językowy kształciłam podczas licznych podróży do Stanów Zjednoczonych i Rosji. Uwielbiam pracę z autentycznym językiem i nieustannie podnoszę swoje umiejętności, szczególnie jeżeli chodzi o poprawną wymowę. W trakcie zajęć postaram się pokazać Ci, że nauka języka może być przyjemnością i sprawię, że Ty również to pokochasz! Do usłyszenia!

DSC_8308